KM terrengløp - Skansemyren
Il. Varegg.
Skansemyren Idrettsplass
Startliste per klasse
GUTTER Rekrutt (9 år og yngre)| JENTER Rekrutt (9 år og yngre)| GUTTER Rekrutt 10 år | JENTER Rekrutt 10 år | JENTER 11 år 600 meter|
JENTER 12 år 600 meter| GUTTER 11 år 600 meter| GUTTER 12 år 600 meter| JENTER 13 år 800 meter| JENTER 14 år 800 meter| GUTTER 14 år 800 meter|
JENTER 17 år 1500 meter| JENTER 18/19 år 1500 meter| GUTTER 17 år 1500 meter| GUTTER 18/19 år 1500 meter| JENTER 15 år 1000 meter| JENTER 16 år 1000 meter|
GUTTER 15 år 1000 meter| GUTTER 16 år 1000 meter| Kvinner under 23 - 2000 meter| Kvinner Senior - 2000 meter| Kvinner Veteran (40-44 år)| Kvinner Veteran (45-49 år)|
Menn under 23 - 3000 meter| Menn Senior - 3000 meter| Menn Veteran (35-39 år)| Menn Veteran (40-45 år)| Menn Veteran (45-49 år)| Menn Veteran (50-54 år)|
Menn Veteran (55-59 år)| Menn Veteran (60-64 år)| Menn Veteran (65-66 år)| Menn Veteran (70-75 år)|
Startliste GUTTER Rekrutt (9 år og yngre) | | Return |
Startliste JENTER Rekrutt (9 år og yngre) | | Return |
Startliste GUTTER Rekrutt 10 år | | Return |
Startliste JENTER Rekrutt 10 år | | Return |
Startliste JENTER 11 år 600 meter | | Return |
Startliste JENTER 12 år 600 meter | | Return |
Startliste GUTTER 11 år 600 meter | | Return |
Startliste GUTTER 12 år 600 meter | | Return |
Startliste JENTER 13 år 800 meter | | Return |
Startliste JENTER 14 år 800 meter | | Return |
Startliste GUTTER 14 år 800 meter | | Return |
Startliste JENTER 17 år 1500 meter | | Return |
Startliste JENTER 18/19 år 1500 meter | | Return |
Startliste GUTTER 17 år 1500 meter | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
1 | Gjesdal,Jonas | Varegg Fleriidrett | 14:35:00 | |
5 | Vonen,Rasmus | Varegg Fleriidrett | 14:35:00 | |
16 | Mæland,Sondre | Stord Il - Friidrett | 14:35:00 | |
18 | Mæland,Erlend | Stord Il - Friidrett | 14:35:00 | |
24 | Aas Anderson,Åsmund | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
39 | Iden,Gustav | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
44 | Meyer,Aleksander Kristiansen | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
63 | Norheim,Stian | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
85 | Lie,Aleksander | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
93 | Ekrheim,Olav | Fana Il Orientering | 14:35:00 | |
120 | Innselset,Sigve | Ask Friidrett | 14:35:00 | |
|
Startliste GUTTER 18/19 år 1500 meter | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
2 | Skjæråsen,Tom | Varegg Fleriidrett | 14:35:00 | |
25 | Herland,Vegard | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
31 | Iden,Mikal | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
36 | Tvedt,Jørgen | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
42 | Rusten Lundberg,Bjørn | Norna-salhus Il - Friidrett | 14:35:00 | |
68 | Røssland,Ole Martin | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
76 | Sørtveit,Erlend Gjerdevik | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
82 | Iden,Andreas | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
84 | Hansen,Anders | Gneist,il - Friidrett | 14:35:00 | |
90 | Fossmark,Morten | Fil Aks-77 - Friidrett | 14:35:00 | |
|
Startliste JENTER 15 år 1000 meter | | Return |
Startliste JENTER 16 år 1000 meter | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
61 | Hevrøy,Thyra | Gneist,il - Friidrett | 14:45:00 | |
73 | Johansen,Ingrid Næss | Gneist,il - Friidrett | 14:45:00 | |
78 | Myking,Eline | Gneist,il - Friidrett | 14:45:00 | |
79 | Drivenes,Elina | Gneist,il - Friidrett | 14:45:00 | |
81 | Røssland,Anna Serine | Gneist,il - Friidrett | 14:45:00 | |
|
Startliste GUTTER 15 år 1000 meter | | Return |
Startliste GUTTER 16 år 1000 meter | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
14 | Damm,Sondre | Tif Viking | 15:10:00 | |
17 | Lunde,Lars | Stord Il - Friidrett | 15:10:00 | |
28 | Lundberg,Stein Sebastian Rusten | Norna-salhus Il - Friidrett | 15:10:00 | |
29 | Herland,Sondre | Norna-salhus Il - Friidrett | 15:10:00 | |
32 | Nordanger,Mats | Norna-salhus Il - Friidrett | 15:10:00 | |
48 | Strøm,Sondre | Laksevåg Til - Friidrett | 15:10:00 | |
50 | Austevoll,Vegard | Kalandseid Il | 15:10:00 | |
51 | B. Pettersen,Oskar | Kalandseid Il | 15:10:00 | |
62 | Aarvik,Stian Øvergaard | Gneist,il - Friidrett | 15:10:00 | |
72 | Åstveit,Jens Larsen | Gneist,il - Friidrett | 15:10:00 | |
|
Startliste Kvinner under 23 - 2000 meter | | Return |
Startliste Kvinner Senior - 2000 meter | | Return |
Startliste Kvinner Veteran (40-44 år) | | Return |
Startliste Kvinner Veteran (45-49 år) | | Return |
Startliste Menn under 23 - 3000 meter | | Return |
Startliste Menn Senior - 3000 meter | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
4 | Hovind-Angermund,Stian | Varegg Fleriidrett | 15:35:00 | |
30 | Hulensav,Mulugeta Zewde | Norna-salhus Il - Friidrett | 15:35:00 | |
40 | Hovlandsdal,Erik | Norna-salhus Il - Friidrett | 15:35:00 | |
52 | Dæhlin,Ådne Svahn | Gular, Il - Friidrett | 15:35:00 | |
54 | Skaar,Magnus Hoel | Gular, Il - Friidrett | 15:35:00 | |
55 | Røttingen,Lars | Gular, Il - Friidrett | 15:35:00 | |
57 | Dalland,Jonas | Gular, Il - Friidrett | 15:35:00 | |
59 | Skaten,Geir Storetvedt | Gular, Il - Friidrett | 15:35:00 | |
96 | Færø,Jo-Harald | Eikanger Il | 15:35:00 | |
107 | Eikanger,Bjarte | Bfg Bergen Friidrettsklubb | 15:35:00 | |
119 | Gunnlaugsson,Thomas | Ask Friidrett | 15:35:00 | |
124 | Vonheim,Christer | Ask Friidrett | 15:35:00 | |
|
Startliste Menn Veteran (35-39 år) | | Return |
Startliste Menn Veteran (40-45 år) | | Return |
Startliste Menn Veteran (45-49 år) | | Return |
Startliste Menn Veteran (50-54 år) | | Return |
Startliste Menn Veteran (55-59 år) | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
97 | Færø,Einar | Eikanger Il | 15:50:00 | |
|
Startliste Menn Veteran (60-64 år) | | Return |
Startliste Menn Veteran (65-66 år) | | Return |
Startnr |
Navn |
Klubb | Tid | Lisens |
15 | Lillefosse,Arthur | Tif Viking | 15:50:00 | |
|
Startliste Menn Veteran (70-75 år) | | Return |
Hjemmeside:Il. Varegg Kontakt e-post adresse: infovaregg@gmail.com
05.04.13 17:04:59 eTiming versjon 3.6 Emit as
Lisensen tilhører: Varegg il